Loft v_podhuri Krušných hor

FAQ - REZENCE

FAQ

Seznam vašich nejčastější dotazů. Pokud tu ale odpověď na svoji otázku nenajdete, napište nám e-mail nebo zprávu na Instagramu.

Loft v_podhuri se nachází v podhůří Krušných hor  cestou z Ostrova do Jáchymova, zhruba 10 minut od Karlových Varů nebo lanovky na Klínovec. Přesnou adresu spolu s odkazy na mapu pošleme po rezervaci.

Loft je jeden velký otevřený prostor. Právě proto si ho nejlépe vychutnáte ve dvou nebo v rodinném kruhu. Nejvýše se tu pohodlně ubytují čtyři osoby. Najdete tu manželskou postel s výhledem do krajiny. Menší manželskou postel v podkrovní vestavbě a pohodlnou rozkládací pohovku.

Kromě vířivky (od jara do podzimu), prostorné terasy s grilem a bluetooth reproduktoru je v loftu k dispozici také projektor a plátno s předplatným HBO Max. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyň včetně základních potravin, koupelna se sprchou a vanou a také naše knihovna plná zajímavých titulů a krb na bio-líh. Najdete zde ale hlavně klid a prostor pro odpočinek.

Cena za noc se pohybuje od 2000 do 2900 Kč pro 2 osoby. Zahrnuje soukromé promítání, neomezený vstup do vířivky, palivo do krbu a místní poplatky.

Dále si u nás můžete dopřát lahev českého vína, které pomáháme každoročně sbírat na vinicích.

Děti u nás neplatí plnou cenu.  Děti do 2 let u nás nocují zdarma. 

 

Bohužel nejsou. Prostor k tomu není přizpůsobený a tak i z pohledu bezpečnosti nechejte vašeho domácího mazlíčka doma nebo u někoho na hlídání.

Minimální délka pobytu jsou 2 dny.

Použijte prosím rezervační formulář s kalendářem. Termín pro Vás rezervujeme provedením platby na našich stránkách. O rezervaci a proběhlé platbě Vás obratem kontaktujeme e-mailem.

Přijet můžete nejdříve v 16:00.

Poprosíme Vás, abyste v den odjezdu opustili loft nejpozději do 10:00.

Ano, vouchery pro Vás rádi připravíme v libovolné hodnotě a pošleme poštou, případě elektronicky. Záleží jen na Vás, co budete preferovat. Darovat někomu zážitek je za nás jeden z nejkrásnějších dárů. Kontaktujte nás a voucher pro Vás připravíme.

Pokud nám dáte vědět včas, rádi Vám pomůžeme najít jiný termín.

Pokud zrušíte pobyt:

více jak 29 dní předem, vrátíme Vám celou částku.

28 až 14 dní předem vracíme 50 % částky.

méně než 14 dní finanční prostředky nevracíme.

Ano, Wi-Fi je Vám během pobytu k dispozici, nicméně věříme, že v loftu naleznete lepší spojení…

Ano, je nekuřácký. V celém vnitřním prostoru a terase loftu platí zákaz kouření. 

Ať už by se vám zachtělo promenádovat po kolonádě Karlových Varů nebo načerpat energii z horské túry od obojího to máte kousek.
Loft je vybaven mapou, kde je vyobrazeno 88 tipů “kam na výlet” do přírody, za sportem nebo třeba tipy na nejlepší restaurace.

Pracujeme také na průvodcích na Instagramu, které můžete pro Vaše výlety použít.

Vířivka na terase vhodná pro 2 až 4 osoby je k dispozici, jak jen počasí dovodí. Instalujeme ji na jaře a vypouštíme během podzimu. Když teploty začínají klesat příliš nízko, vířivka neudrží svoji teplotu. Nicméně i během zimy můžete najít vířivku v nedalekém aqua centru.

Ano, ručníky pro Vás připravíme.

Do budoucna bychom Vám chtěli dopřát i župany, abyste se měli do čeho zabalit, když vylezete z vířivky.

Ano, najdete zde plnohodnotně vybavenou kuchyň s plynovým sporákem, troubu s programem na pizzu, moka konvičku i základní suroviny jako je čaj, kolumbijská káva, olej a koření.

Projektor je vybavený Android TV. Máme předplatné HBO Max, které je Vám plně k dispozici stejně jako volně dostupné YouTube apod. Můžete využít i vlastních předplatných – Voyo, Netflix, Disney atd. Film z notebooku nebo třeba z flash disku přehrát nelze.

Snídani si můžete přiobjednat formou snídaňového koše, který Vám zaneseme ráno mezi 8-9 hodinou. V koši je výběr lokálních bio produktů – čerstvé pečivo z pekárny, sýr a jogurt z farmy, bylinkový čaj se schopností měnit barvu a dále máslo, džem, med, vejce a sezonní ovoce atd.

Rezence

Vřelé hodnocení je nejkrásnější odměna.

pan Milanzáří 2023
Read More
Ubytovani u Honzy a Michaely bylo skvele, veskere detaily, ktere se nachazi uvnitr loftu jsou skvele propracovane. Na vsech detailech si dali zalezet a velice se nam to libilo. Zejmena se nam libila mapka, kde jsou mista, ktera hoste doporucila. Celkove se nam pobyt velice libil a komunikace byla jedna z nejlepsich, kterou jsme zazili.
pan Josčerven 2023
Read More
Měli jsme skvělý pobyt zde. Podkroví je úžasné a má vše, co potřebuješ. Nejúžasnější je výhled z terasy a hottub! Jednoho dne se určitě vrátíme.
paní Veronikakvěten 2023
Read More
Ubytování bylo krásné, skvěle jsme si odpočali. Moc se nám líbila mapa s tipy na výlet. Doporučujeme:)
paní Lucieduben 2023
Read More
Všechno bylo naprosto v pořádku! Moc se nám u Vás líbilo!
pan Sonyčervenec 2022
Read More
Cítil jsem se ihned jako doma. Velice vkusně a s myšlenkou zařízený loft. Přijel jsem za účelem sebereflexe a relaxace. Tomu napomáhá absolutní klid v okolí a nádherný výhled z terasy, knihovna naplněná různorodými tituly a absence televize. Je to taková ideální vzdálenost od města. Vše potřebné je víceméně v pěší vzdálenosti ale dost daleko aby vás nerušila civilizace. Při mém pobytu jsem měl možnost poznat maminku jednoho z majitelů. Velice milá paní, se kterou jsem u bazénu konverzoval o životě a dokonce jsem dostal i upečenou maličkost k čaji 🙂
paní Kláraúnor 2022
Read More
Naším pobytem jsme byli nadšeni. Loft je krásný a velmi útulný. Nemůžu říct nic jiného než, že to bylo úžasné, dokonce na nás čekalo krásné překvapení, všechno bylo perfektní. Velice děkujeme.
paní Terezazáří 2022
Read More
Byli jsme zde již po druhé. Majitelé skvělí, komunikace i vše ostatní bylo výborné. Moc doporučuji
paní Izzyprosinec 2021
Read More
Do not hesitate to book this place! It exceeded any hopes or expectations. The place had everything we needed for a little winter escape, with a beautiful view, open concept, homey vibes with board games, books, and candles. Lots of hikes and nature to check out, within as little as 15 minutes (or the view from the terrace). The hosts were so easy and quick to communicate it, and had lots of little touches that made us feel very welcomed. Definitely will be back again in the future!
paní Valentýnazáří 2022
Read More
Pobyt byl naprosto v pořádku. Krásný výhled z vířivky. Všude bylo čisto.
pan Stefaankvěten 2023
Read More
Skvělý byt, krásná lokalita, ochotný hostitel. S pozdravem, Stefaan
Previous
Next

mail: loft@vpodhuri.cz

Michaela +420 724 391 738

Jan +420 774 888 655

IČO 14099128

Chtěli byste přijet a nebo blízkému darovat pobyt v loftu v_podhuri?

Rezervujte online nebo nám napište.