FAQ

Seznam vašich nejčastější dotazů. Pokud tu ale odpověď na svoji otázku nenajdete, napište nám e-mail nebo zprávu na Instagramu.

Pobyt

Minimální délka pobytu jsou 2 dny.

Použijte prosím rezervační formulář s kalendářem. Termín pro Vás rezervujeme provedením platby na našich stránkách. O rezervaci a proběhlé platbě Vás obratem kontaktujeme e-mailem.

Přijet můžete nejdříve v 16:00.

Poprosíme Vás, abyste v den odjezdu opustili loft nejpozději do 10:00.

Pokud nám dáte vědět včas, rádi Vám pomůžeme najít jiný termín.

Pokud zrušíte pobyt:

více jak 29 dní předem, vrátíme Vám celou částku.

28 až 14 dní předem vracíme 50 % částky.

méně než 14 dní finanční prostředky nevracíme.

Lokalita

Loft v_podhuri se nachází v podhůří Krušných hor  cestou z Ostrova do Jáchymova, zhruba 10 minut od Karlových Varů nebo lanovky na Klínovec. Přesnou adresu spolu s odkazy na mapu pošleme po rezervaci.

O loftu

Loft je jeden velký otevřený prostor. Právě proto si ho nejlépe vychutnáte ve dvou nebo v rodinném kruhu. Nejvýše se tu pohodlně ubytují čtyři osoby. Najdete tu manželskou postel s výhledem do krajiny. Menší manželskou postel v podkrovní vestavbě a pohodlnou rozkládací pohovku.

Kromě koupacího sudu a prostorné terasy s grilem a bluetooth reproduktoru je v loftu k dispozici také projektor a plátno s předplatným HBO Max. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyň včetně základních potravin, koupelna se sprchou a vanou a také naše knihovna plná zajímavých titulů a krb na bio-líh. Najdete zde ale hlavně klid a prostor pro odpočinek.

Cena za noc se pohybuje od 2000 do 2900 Kč pro 2 osoby. Zahrnuje soukromé promítání, neomezený vstup do vířivky, palivo do krbu a místní poplatky.

Dále si u nás můžete dopřát lahev českého vína, které pomáháme každoročně sbírat na vinicích.

Děti u nás neplatí plnou cenu.  Děti do 2 let u nás nocují zdarma.

Bohužel nejsou. Prostor k tomu není přizpůsobený a tak i z pohledu bezpečnosti nechejte vašeho domácího mazlíčka doma nebo u někoho na hlídání.

Ano, Wi-Fi je Vám během pobytu k dispozici, nicméně věříme, že v loftu naleznete lepší spojení…

Ano, je nekuřácký. V celém vnitřním prostoru a terase loftu platí zákaz kouření.

Ať už by se vám zachtělo promenádovat po kolonádě Karlových Varů nebo načerpat energii z horské túry od obojího to máte kousek.
Loft je vybaven mapou, kde je vyobrazeno 88 tipů “kam na výlet” do přírody, za sportem nebo třeba tipy na nejlepší restaurace.

Pracujeme také na průvodcích na Instagramu, které můžete pro Vaše výlety použít.

Koupací sud na terase je vhodný až pro 6 osob a je k dispozici po celý rok. Když je venku chladno, má to opravdové kouzlo.

Koupací sud je příplatkový a můžete si jeho využití přidat již během rezervace, ale i později. V ceně 1000 Kč je zahrnuto napuštění sudu, potřebné dřevo na ohřev a veškeré další pomůcky. Ohřev sudu si každý z Vás zajišťuje samostatně. V loftu jsme připravili detailní manuál, jak na to.

Budete rozdělat oheň, přikládat a pádlem míchat vodu a sledovat, jak se pomalu objevuje pára nad hladinou. Nahřátí chce svůj čas, podle venkovní teploty trvá od 2 do 4 hodin. Je to osvobozující zážitek pro tělo i duši a odměna je kouzelná. Manuál a tipy poskytneme. V zimě doporučujeme kulicha 🙂

PS. Když se jednou ohřeje, je krásně horký i na druhý dne!

Ano, ručníky pro Vás připravíme.

Do budoucna bychom Vám chtěli dopřát i župany, abyste se měli do čeho zabalit, když vylezete z koupacího sudu.

Ano, najdete zde plnohodnotně vybavenou kuchyň s plynovým sporákem, troubu s programem na pizzu, moka konvičku i základní suroviny jako je čaj, kolumbijská káva, olej a koření.

Projektor je vybavený Android TV. Máme předplatné HBO Max, které je Vám plně k dispozici stejně jako volně dostupné YouTube apod. Můžete využít i vlastních předplatných – Voyo, Netflix, Disney atd. Film z notebooku nebo třeba z flash disku přehrát nelze.

Snídani si můžete přiobjednat formou snídaňového koše, který Vám zaneseme ráno mezi 8-9 hodinou. V koši je výběr lokálních bio produktů – čerstvé pečivo z pekárny, sýr a jogurt z farmy, bylinkový čaj se schopností měnit barvu a dále máslo, džem, med, vejce a sezonní ovoce atd.

Zakoupení voucheru

Ano, vouchery pro Vás rádi připravíme v libovolné hodnotě a pošleme poštou, případě elektronicky. Záleží jen na Vás, co budete preferovat. Darovat někomu zážitek je za nás jeden z nejkrásnějších dárů. Kontaktujte nás a voucher pro Vás připravíme.